BİZE SORUN
  • info@ikincielkralligi.com.tr
  • +90 543 854 50 21
  • +90 543 854 50 21

Sıkça Sorulan Sorular

İkinci el eşya alım satımında en çok sorulan soruları sizin için derledik.

A'dan Z'ye Ev ve işyeri eşyası olarak aklınıza gelebilecek tüm eşyaları alıyoruz. Bunlara; ofis büro takımları, cafe restaurant malzemeleri, otel malzemeleri, endüstriyel mutfak malzemeleri, mobilya grubu, beyaz eşya, elektronik eşya, ev aletleri, kombi, klima vb. eşyalar olmak üzere İkinci El Krallığı olarak Diyarbakır'da 2. el olan tüm ev ve işyeri eşyalarını satın alıyoruz.

İkinci el eşya alanlar alım yaparken üründe bazı şartlar arar ve fiyat teklifini buna göre belirler. Her eşya kendi grubunda değerlendirip fiyatlandırılır. Örneğin ikinci el beyaz eşya alanlar için marka ve model çok önemli iken mobilyada marka fazla ehemniyet arz etmez.

Ürünün temiz olmasına, Sağlam olmasına, sorunsuz çalışmasına (Özellikle beyaz eşya, televizyon, klima gibi ürünler için geçerlidir)

Satılabilir bir model olmasına, Deforme olmamış olmasına, Markasına, modeline dikkat ederiz.

Ne kadar fazla eşya olursa olsun, ne satarsanız satın fiyatında anlaşma sağladığımız eşyalarınızın tamamını size zahmet vermeden alıyoruz. Kendi ekibimizi, nakliye araçlarımızı kullanıyor, sizden hiçbir ücret talep etmiyoruz. Alım yapılacak günü ve saati siz belirliyorsunuz.

Demonte edilmesi, yerinden sökülmesi gereken eşyalarınız için alet edevatımızı yanımızda getiriyoruz. Arkadaşlarımız her türlü eşyanın alımını yapabilecek ustalık ve kabiliyettedir.

Sizden ilk aşamada eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndermenizi rica ediyoruz. Whatsapp hattına kısa süre içinde fotoğraf göndererek ön izleme yapmamıza yardımcı olabilirsiniz. Arkadaşlarımız gerekli incelemeleri yaptıktan sonra size olumlu veya olumsuz cevabımızı bildirecektir.

Alabileceğimiz türden ürünleriniz varsa olumlu dönüş yapacak, anında fiyat teklifimizi ileteceğiz. Teklifimizi kabul etmeniz halinde istediğiniz gün ve saatte müsaitlik durumunuza göre  adresinizden alım yapıp ödemesini nakit olarak gerçekleştireceğiz.

Google veya bir başka arama motoru üzerinden Ofis mobilyası alanlar, Endüstriyel mutfak ekipmanları alanlar, Cafe ve Restaurant malzemesi alanlar, 2.el eşya alanlar, ikinci el eşya alan yerler, ikinci el beyaz eşya alalar gibi aramalar yaptığınızdan yüzlerce firmaya rastlayacaksınız. İçlerinden bizi tercih etmeniz halinde;

Müşterilerimize son derece seviyeli, saygılı ve profesyonel hizmet vermekteyiz. Sadece işimizi yapar, haddimizi aşacak söylem ve hareketlerden kaçınırız.

Her şeyden önemlisi güven veren bir alışveriş deneyimi yaşatırız. Evinizden, iş yerinizden, garajınızdan veya deponuzdan nereden alım yaparsak yapalım hiçbir tedirginlik yaşamazsınız.

Anlaştığımız gün ve saatte adresinizde olur, sizi bekletmez, son dakikada kötü sürprizler yaşatmayız. Bu madde özellikle ileri tarihli satışlarda çok önemlidir.

Anlaştığımız rakamı size nakit öder fiyat düşürmek için bahaneler üretip pazarlık yapmayız.

Bizden nasıl bir hizmet beklediğinizi çok iyi bilir, buna göre hareket ederiz. Bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Ürünleriniz temiz ve yeniden satın alınabilir durumdaysa marka model fark etmiyor. Koltuklar için sigara yanığı, kırık ayaklar olmaması; beyaz eşyalar için 5 yıldan eski olmaması, temizlik, bozukluk olmaması; televizyonlar için çalışabilir olma durumu, ekranın sağlamlığı, çizik ve kırıklar olmaması önemli. En iyi teklifleri kozmetik olarak en iyi görünen eşyalar için alacağınızı unutmayın.

İkinci El Krallığı olarak Diyarbakır'da 21 yılı aşkın tecrübemizle güven temeline dayalı olarak; 2. el ev eşyası, otel malzemeleri alım satımı, restoran, cafe ve lokanta malzemeleri alım satımı, ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları, 2. el büro ofis mobilyaları, spot eşya alım satımı hizmeti vermekteyiz. 3500’ün üzerinde müşterimiz ile ve aynı sektörde faaliyet gösteren iş ortaklarımız ile kurduğumuz iş birliklerinde en önem verdiğimiz müşteri memnuniyeti en büyük gurur kaynağımızdır.

> > > >
Bizi Arayın