BİZE SORUN
  • info@ikincielkralligi.com.tr
  • +90 543 854 50 21
  • +90 543 854 50 21

Hizmetlerimiz

2. El Ev Eşyası Komple

2. El Ev Eşyası Komple

2. El eşya mağazamızda 2. El Ev Eşyası Komple ürünler kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş ve uygun fiyatlarda satılmaktadır. Ayrıcatayin nedeniyle veya taşındığınız evinizi dekore etmek için öneriler sunan ve müşterilerin ihtiyacına göre 2. El Ev Eşyası Komple seçmelerine yardımcı olan uzman personel de bulunmaktadır.

Detaylı Bilgi
2. El Eşya Alım Satım

2. El Eşya Alım Satım

2. El Eşya Alım Satım, tüketicilere çeşitli ürün ve hizmetlere erişim imkanı sunar ve aynı zamanda üreticilere ürünlerini ve hizmetlerini pazarlamaya ve satmaya fırsat verir. Eşya alım satımı, aynı zamanda çalışma imkanı sunan bir ekonomik faaliyetdir ve birçok insanın iş bulmasına ve açık pozisyonların doldurulmasına yardımcı olur.

Detaylı Bilgi
Eşya Alımı

Eşya Alımı

Yaşadığınız yerin büyük  ve metropol bir şehir olması, içinde yaşayan insanlar ve devlet daireleri, üniversiteler ile diğer kamu kurumları da göz önünde bulundurularak büyük kitle ile iş yaptığımızın farkındayız. Eşya Alımı firmamıza 2. El  eşyalarınızı yüksek fiyatla ve çok uygun bir şekilde satarak çok iyi bir iş yaptığınızı anlayacaksınız.

Detaylı Bilgi
Restoran Malzemeleri Alımı

Restoran Malzemeleri Alımı

Restoran Malzemeleri Alımı Restoran mutfak ekipmanlarını içerisinde sayılan her türlü araç ve gereç satın alımı işlemleri sırasında dikkat etmeniz gereken önemli noktalar fiyatı ve marka garantisidir. Sektör içerisinde isim yapmış markalar ve bayi desteği ile en iyi ürün garantisini elde edersiniz. Bu bağlamda biz sizlere en iyi hizmeti sunmaya hazırız.

Detaylı Bilgi
Eşya Satımı

Eşya Satımı

Eşya Satımı için en uygun zaman, eşyaların güncel olması ve popüler olmasıdır. Örneğin, teknolojik eşyalar genellikle yeni çıkan modellerle birlikte daha az popüler hale gelir ve bu nedenle satış fiyatı düşer. Aynı şekilde, moda eşyaların popülerliği de zamanla değişebilir. Eşyaların kalitesi de satış fiyatını etkiler. İyi durumda olan eşyalar, daha yüksek fiyatla satılabilir.

Detaylı Bilgi
Restoran Malzemeleri Satımı

Restoran Malzemeleri Satımı

Restoranınızı açmayı mı düşünüyorsunuz? Restoran Malzemeleri Satımı firmamızda restoranınızın mutfağı için hangi ekipmana ihtiyacınız olan tüm malzemeler mevcut. Bir restorana başlarken yapılması gereken çok şey var. Bir yer seçmeli, tasarlamalı, personel işe almalı ve çok daha fazlasını yapmalısınız.

Detaylı Bilgi
İkinci El Eşyalar

İkinci El Eşyalar

İkinci El Eşyalar, ev eşyalarından elektronik eşyalara kadar geniş bir yelpazede bulunabilir ve çok uygun fiyatlarda satılabilir. Ayrıca, insanlar önceki sahiplerinin kullanımından kalan kirlilik veya hasarlardan kaçınmak için İkinci El Eşyalar üzerine inceleme yapabilir ve sadece iyi durumdaki eşyaları satın alabilirler.

Detaylı Bilgi
İkinci El Mobilyalar

İkinci El Mobilyalar

Sonuç olarak, İkinci El Mobilyalar, gerekli eşyaları uygun fiyatlarla sağlamaya, tasarruf etmeye ve çevreye dost bir yaklaşım sunmaya yardımcı olur. İkinci El Mobilyalar, her bütçeye ve ihtiyaca uygun seçenekler sunar ve çevre dostu bir yaşam tarzını benimsemenize yardımcı olur.

Detaylı Bilgi
Lokanta Malzemeleri Alımı

Lokanta Malzemeleri Alımı

Amaçları sizin bu durumunuzdan faydalanarak eşyalarınızı çok ucuz bir fiyata alıp bu eşyaları alıp başka müşterilerine satmaktır. Lokanta Malzemeleri Alımı Firmamız olarak ikinci el çalışabilir durumda olan bütün endüstriyel ekipmanlarınızı, mutfak ekipmanlarını, masa sandalye takımlarınızı, oturma gruplarınızı, sıcak ve soğuk dolaplarınızı, benmari, hamur makinesi, ocaklar, fırınlar ve benzeri tüm sektörel eşyalarınıza talibiz.

Detaylı Bilgi
Lokanta Malzemeleri Satımı

Lokanta Malzemeleri Satımı

2. el lokanta malzemesi ve ürün arayışında oldukça kaliteli hizmetler sunuyoruz. Lokanta Malzemeleri Satımı firmamızda marka sınırsız arızalı olmayan ve aktif olarak çalışan kullanılabilir durumdaki her ürünü alarak sizlere maddi olarak bütçenize katkı sağlama imkanı sunuyoruz bizim farkımızda budur aldığımız malzemeleri önce kontrolünü sağlayıp daha sonra sizlere satışında yardımcı olmak bu sayede satın aldığınız lokanta malzemelerinde

Detaylı Bilgi
Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı

Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı

Pastane imalat malzemeleri kullanılan ekipmanları ve küçük ölçekli börekçi malzemeleri , büfe malzemeleri , restoran malzemeleri ,kafeterya malzemeleri , cafe bar malzemeleri , kasap malzemeleri , market malzemelerinin endüstriyel mutfak ekipmanlarını Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı olarak alıp değerlendiriyoruz.

Detaylı Bilgi
Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Satımı

Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Satımı

Bizler Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Satımı konusunda bilindik marka, güvenin adresi olma gayreti içindeyiz. Firmamız Endüstriyel Mutfak proje tasarımı ve uygulaması ile makine grubu, hazırlık, pişirme, taşıma, servis ve yıkama ekipmanları konusunda deneyimli ve uzman kadrosu ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere en uygun çözümleri sunmaya hazırdır.

Detaylı Bilgi
Cafe Malzemeleri Alımı

Cafe Malzemeleri Alımı

En kaliteli, en sağlam ürünleri en ucuza, cebinize en uygun şekilde sizler için her daim bünyemizde barındırmak şirketimizin prensiplerindendir. Cafe Malzemeleri Alımı ile sizin için birçok kaliteli ürünü barındırıyoruz. Bunun için de derin bir araştırma yapıyor ve müşterilerimizle sürekli bir iletişim içinde oluyoruz.

Detaylı Bilgi
Cafe Malzemeleri Satımı

Cafe Malzemeleri Satımı

ikinci el cafe malzemelerinde güvenle çalışabileceğiniz ve işletmenizi kendisiyle birlikte yukarılara taşıyacak bir kurumdur.  Bilindiği üzere ticarette karşılıklı güven esastır. Cafe Malzemeleri Satımı İkinci el kafe malzemeleri sektöründe ise bu daha da vazgeçilmez bir hal alır.

Detaylı Bilgi
Spot Eşya Alanlar

Spot Eşya Alanlar

Spot Eşya Alanlar Aldığı bu çamaşır makinelerini uygun fiyata kısa süre içinde satarak para kazanmak en azından bağladığı parayı geri almak ister. Piyasa koşulları veya mevsimsel sebeplerden dolayı her ay bu çamaşır makinelerini son kullanıcıya satarak bitiremeyen bayii spot piyasaya yönelir. Spot eşya alan yerler ile iletişime geçer istediği kadar adette çamaşır makinesini satar.

Detaylı Bilgi
İkinci El Eşya Alanlar

İkinci El Eşya Alanlar

Kullanılmış eşyalarını paraya çevirmek isteyen kişilere ve uygun fiyatlı eşyalar satın almak isteyen kişilere hizmet veriyoruz. İkinci El Eşya Alanlar Alım-satımını gerçekleştirdiğimiz eşyalar arasında ev mobilyaları, beyaz eşyalar, elektrikli ve elektronik eşyalar, antika eşyalar, markalı ve orijinal kol saatleri, ofis mobilyaları gibi farklı kategorilerde yer alan eşyalar bulunuyor.

Detaylı Bilgi
İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler

İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler

İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler elektrikli eşyaların yanı ev mobilyaları, ofis mobilyaları, saatler ya da antika eşyalar için de geçerli olabilir. Tercih edilen marka ve modeller ise benzerlerine oranla daha yüksek fiyat teklifleri alacaklardır. Bu nedenle kullanılmış eşyaları satarken de alırken de en iyi fiyatlarla ve en uygun şartlarla karşılaşacağınıza emin olabilirsiniz.

Detaylı Bilgi
İkinci El Ofis Mobilyası Alanlar

İkinci El Ofis Mobilyası Alanlar

İkinci El Ofis Mobilyası Alanlar genelde tam takım olan eşyaları almaya dikkat eder. Çünkü tek masa veya tek konsol yerine tam takım olan eşyalar daha çabuk satılmaktadır. Şimdi gelelim size ne tür ofis eşyası satabilirim sorunuzun cevabını vermeye. Makam takımı, deri koltuk, chester koltuk, bekleme koltuğu, banko, patron koltuğu, sekreter takımı, toplantı masası gibi pek çok eşyanızı alıyoruz.

Detaylı Bilgi
Otel Malzemeleri Satımı

Otel Malzemeleri Satımı

sahip olduğumuz bu eşyaları değiştirerek yerine yenilerini koymayı uygun görürüz. Otel Malzemeleri Satımı günümüzde bu eşyaların yerine koyabileceğimiz daha kaliteli tasarımda ürünler bulunmaktadır. Ancak elden çıkarmak istediğimiz bu eşyalarımız eski oldukları için bizlerde kalır ve bir işe de yaramazlar. Bu noktada ikinci el eşya alım satımı yapan firmalardan yararlanmak mümkündür.

Detaylı Bilgi
Otel Malzemeleri Alımı

Otel Malzemeleri Alımı

Çünkü otel hurdası alanlar piyasasındaki zirveye oynayan bir şirket olarak sizlere en dürüst teklifi yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Otel Malzemeleri Alımı firmamız otel eşyası alanlar sektöründe ciddi kaliteli ve dürüst hizmet ilkesiyle hizmet vermekte olup, yıllardır bu ilkesinden ödün vermeden ikinci el eşya alımı yapmaktadır.

Detaylı Bilgi
Restaurant Malzemeleri Satımı

Restaurant Malzemeleri Satımı

Restaurant Malzemeleri Satımı firmamız 2.el Restaurant Malzemeleri Alım Satım Merkezi Olarak Size bu güvenilir referanslı hizmeti sağlayacaktır. Elinizdeki fazla restaurant malzemesi var veya kapattığınız restaurantınızın ekipmanları vereceksiniz ve restoran malzemeleri alan yer arıyorsanız; Restaurant Malzemeleri Satımı

Detaylı Bilgi
Restaurant Malzemeleri Alımı

Restaurant Malzemeleri Alımı

kahve ve çay ekipmanı, mutfak aletleri ve son sofra takımlarından oluşur. Bir restaurant için doğru mutfak gereçlerini nasıl satın alabilirsiniz? Restaurant Malzemeleri Alımı gerekli ekipmanların bir listesini yapın. Nihai amaç, mutfağın sağlanacak hedefli yiyecekleri üretmek ve servis etmek

Detaylı Bilgi

İkinci El Krallığı olarak Diyarbakır'da 21 yılı aşkın tecrübemizle güven temeline dayalı olarak; 2. el ev eşyası, otel malzemeleri alım satımı, restoran, cafe ve lokanta malzemeleri alım satımı, ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları, 2. el büro ofis mobilyaları, spot eşya alım satımı hizmeti vermekteyiz. 3500’ün üzerinde müşterimiz ile ve aynı sektörde faaliyet gösteren iş ortaklarımız ile kurduğumuz iş birliklerinde en önem verdiğimiz müşteri memnuniyeti en büyük gurur kaynağımızdır.

> > > >
Bizi Arayın