BİZE SORUN
  • info@ikincielkralligi.com.tr
  • +90 543 854 50 21
  • +90 543 854 50 21

Eşya Alımı

Eşya Alımı

Eşya Alımı

Eşya Alımı konusunda kalite ve hizmet anlamında en üst sıralarda olan firmamız siz müşterilerimiz için hala kalitemizi ve hizmetimizi artırmaktayız. Konutunuz' da yani Evinizde bulunan eski ve işinize yaramayan eşyalarınızı ikinci el eşya alan bir firma olarak çok uygun bir fiyat dahilinde sizlerden almaktayız.  Hizmet Ağımızı her bölgesine kalitenin öncülüğünde profesyonel olarak uzun zamandır hizmet vermekteyiz. Eşya Alımı firmamız size en iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için piyasadaki kaliteli ve uzun yıllar işe yarayacak eşyaları sadece bünyesinde barındırmakta.

Eşya Alımı mağazamızda her bütçeye göre eşyayı bulabileceğiniz günümüz trendlerine uygun son derece yeni eşyalar’ da bulunmaktadır.

Yeni eşya almak için plan kurup düşünen insanlar bugünün piyasasındaki pahalı eşyaları almak yerine sıfır değerinde olan ikinci el eşyalarımızdan uygun sizi sarsmayacak bir fiyat dahilinde sizler de elde edebilirsiniz. Eşya Alımı müşterilerimizin işine yaramayacak kalitesiz kırık dökük eşyaları kesinlikle bünyesinde barındırmamaktadır. Bu sebeple Eşya Alımı firmamızdan güvenle ikinci el eşya alabilirsiniz.

Yeni evlenip henüz durumu olmayan çiftler, öğrenciler, memurlar, tayini çıkmış öğretmenler sürekli taşındıkları için yeni evlerine her eşya uygun olmamaktadır. Bu sebeple evlerine eşya almak istemezler bu konuda sizlere Eşya Alımı firmamız yardımcı olmaktadır. Evlerinize hangi tür eşya lazım ise firmamız onları bünyesinde bulundurmaktadır. 

Yeni eşya almak için plan kurup düşünen insanlar bugünün piyasasındaki pahalı eşyaları almak yerine sıfır değerinde olan ikinci el eşyalarımızdan uygun sizi sarsmayacak bir fiyat dahilinde sizler de elde edebilirsiniz. Eşya Alımı firmamız müşterilerimizin işine yaramayacak kalitesiz kırık dökük eşyaları kesinlikle bünyesinde barındırmamaktadır. Bu nedenler dahilinde firmamızdan güvenle ikinci el eşya alabilirsiniz.

Yaşadığınız yerin büyük  ve metropol bir şehir olması, içinde yaşayan insanlar ve devlet daireleri, üniversiteler ile diğer kamu kurumları da göz önünde bulundurularak büyük kitle ile iş yaptığımızın farkındayız. Eşya Alımı firmamıza 2. El  eşyalarınızı yüksek fiyatla ve çok uygun bir şekilde satarak çok iyi bir iş yaptığınızı anlayacaksınız.

Siz müşterilerimiz 'de  firmamızdan daha fazla bilgi almak için web adresimizi ziyaret edebilir iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

İkinci El Krallığı olarak Diyarbakır'da 21 yılı aşkın tecrübemizle güven temeline dayalı olarak; 2. el ev eşyası, otel malzemeleri alım satımı, restoran, cafe ve lokanta malzemeleri alım satımı, ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları, 2. el büro ofis mobilyaları, spot eşya alım satımı hizmeti vermekteyiz. 3500’ün üzerinde müşterimiz ile ve aynı sektörde faaliyet gösteren iş ortaklarımız ile kurduğumuz iş birliklerinde en önem verdiğimiz müşteri memnuniyeti en büyük gurur kaynağımızdır.

> > > >
Bizi Arayın