BİZE SORUN
  • info@ikincielkralligi.com.tr
  • +90 543 854 50 21
  • +90 543 854 50 21

2. El Ev Eşyası Komple

2. El Ev Eşyası Komple

2. El Ev Eşyası Komple

2. El Ev Eşyası Komple, evinize ihtiyacınız olan tüm eşyaları tek bir çatı altında bulabileceğiniz bir perakende 2. el eşya mağazasıdır. Mağazaları, evin iç ve dışına yönelik birçok ürün bulabileceğiniz geniş bir yelpazede sunmaktadır. 2. El Ev Eşyası Komple eşyalar mobilyalardan, beyaz eşyalara, ev aksesuarlarından, ev tekstil ürünlerine kadar birçok ürün 2. El eşya mağazalarında bulunur.
2. El eşya mağazamızda 2. El Ev Eşyası Komple ürünler kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş ve uygun fiyatlarda satılmaktadır. Ayrıcatayin nedeniyle veya taşındığınız evinizi dekore etmek için öneriler sunan ve müşterilerin ihtiyacına göre 2. El Ev Eşyası Komple seçmelerine yardımcı olan uzman personel de bulunmaktadır.
2. El Ev Eşyası Komple, yeni taşındığınız evinizin görünümünü değiştirmek veya en uygun fiyata yenilemek isteyen herkes için ideal bir seçenektir. Mağazalardaki çeşitli ürünler arasından istediğiniz eşyalar ile 2. El ev eşyası ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Ayrıca, 2. El Ev Eşyası Komple mağazalardaki ürünler periyodik olarak güncellenerek, müşterilerin ikinci el eşya piyasasında en yeni trendlerle ve fırsatlarla tanışmasına olanak tanır.
El Ev Eşyası Komple, 2. El eşyalar ile evinizi konforlu ve stil sahibi bir hale getirmek için gerekli olan tüm eşyaları tek bir çatı altında sunan bir perakende ikinci el eşya mağazasıdır. 2. El Ev Eşyası Komple  ürün seçenekleri, uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerin memnuniyetini öncelikli tutan bir mağazadır.

İkinci El Krallığı olarak Diyarbakır'da 21 yılı aşkın tecrübemizle güven temeline dayalı olarak; 2. el ev eşyası, otel malzemeleri alım satımı, restoran, cafe ve lokanta malzemeleri alım satımı, ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları, 2. el büro ofis mobilyaları, spot eşya alım satımı hizmeti vermekteyiz. 3500’ün üzerinde müşterimiz ile ve aynı sektörde faaliyet gösteren iş ortaklarımız ile kurduğumuz iş birliklerinde en önem verdiğimiz müşteri memnuniyeti en büyük gurur kaynağımızdır.

> > > >
Bizi Arayın