BİZE SORUN
  • info@ikincielkralligi.com.tr
  • +90 543 854 50 21
  • +90 543 854 50 21

İkinci El Ofis Mobilyası Alanlar

İkinci El Ofis Mobilyası Alanlar

İkinci El Ofis Mobilyası Alanlar

İkinci El Ofis Mobilyası Alanlar arasında firmamızın kalitesi ve müşterilerine vermiş olduğu güven gözler önünde yer alır. Firma olarak satmak istediğiniz ofis mobilyalarını değerinde ve değerinin üstünde fiyatlara alarak sizlere kaliteli ve güvenli hizmet sunmanın mutluluğu ve gururunu yaşıyoruz. İkinci El Ofis Mobilyası Alanlar kurumsal alt yapısı ve profesyonel çalışma ekibimiz ile sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Firma olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmanın bilincinde olarak hizmet sunuyoruz.Çalışma ideolojimizin arasında % 100 müşteri memnuniyeti ve müşteri güveni yer almaktadır. Siz değerli müşterilerimizin satmak istediği ofis mobilyalarınızı istediğiniz alandan alarak sizlere yorulmadan hizmet imkanı sunuyoruz. 

Sizlere sadece yeni mobilyalarınızı keyfini çıkarmak kalıyor. İkinci El Ofis Mobilyası Alanlar genelde tam takım olan eşyaları almaya dikkat eder. Çünkü tek masa veya tek konsol yerine tam takım olan eşyalar daha çabuk satılmaktadır. Şimdi gelelim size ne tür ofis eşyası satabilirim sorunuzun cevabını vermeye. Makam takımı, deri koltuk, chester koltuk, bekleme koltuğu, banko, patron koltuğu, sekreter takımı, toplantı masası gibi pek çok eşyanızı alıyoruz. Ofis ve bürolarımızda olmazsa olmazlar arasında Sandalyeler, masalar, ofis koltukları, kütüphaneler, sekreter masaları, askılık, dosya dolabı, Misafir koltukları, patron ofis takımı, patron koltuğu, yazıcı, fax, gibi eşyalardır. Ofis ve bürolarımıza eşya alırken Birbirine uyum İçinde olmasına Dikkat çekmemiz gerekir ki bu seçimin güzel olması İçin elimizden geleni yaparız çünkü Ofiste uyum içinde eşyalar bizleride rahatlatır. Bunun sebebi Ofis ve bürolarımızda çalışanlar 8-9 saat hiç aralıksız çıkmadan çalışa bilirler, Bunun içinde Rahat etmesini sağlamak Ofis sahibinin görevidir Çünkü Daha iyi verim almak için çalışanların rahatlığını düşünmek lazım.

Devamlı ofis mobilyası değiştirmek istiyorsak Ofis mobilyası alırken kalitelisini seçmek lazım ki Kısa sürelerde Mobilyanızı değiştirmek zorunda kalmayınız. Çünkü Ofis mobilyanın Günde 9 saat darbeye maruz kalır. Bunun içinde hızlı şekilde deforme olmaması için kaliteli ofis mobilyası almanız gerekir. İkinci El Ofis Mobilyası Alanlar ürün alırken kullanımının temiz olmasına göre veya mobilyanın kalitesine göre almaktayız.

İkinci El Krallığı olarak Diyarbakır'da 21 yılı aşkın tecrübemizle güven temeline dayalı olarak; 2. el ev eşyası, otel malzemeleri alım satımı, restoran, cafe ve lokanta malzemeleri alım satımı, ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları, 2. el büro ofis mobilyaları, spot eşya alım satımı hizmeti vermekteyiz. 3500’ün üzerinde müşterimiz ile ve aynı sektörde faaliyet gösteren iş ortaklarımız ile kurduğumuz iş birliklerinde en önem verdiğimiz müşteri memnuniyeti en büyük gurur kaynağımızdır.

> > > >
Bizi Arayın