BİZE SORUN
  • info@ikincielkralligi.com.tr
  • +90 543 854 50 21
  • +90 543 854 50 21

İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler

İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler

İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler

İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler arasında da yer alan şirketimiz, kullanılmış çamaşır makinesi, buzdolabı, derin dondurucu vb. eşyalarınıza da en uygun fiyat tekliflerini veriyor. Tabi bu eşyaların az kullanılmış olmaları, kaliteli bir marka tarafından üretilmiş olmaları, teknik özellikleri, kapasiteleri gibi özellikler verdiğimiz fiyat tekliflerinin değişmesine yol açabiliyor. Fiyat teklifi yaptığımız beyaz eşyalar arasında sadece evlerde kullanılan eşyalar bulunmuyor. Ofislerde kullanılan mini buzdolaplarını veya derin dondurucuları da satın alıyoruz. İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler kesin fiyat teklifinde bulunmak için bu eşyaları görmemiz ve değerlendirmemiz gerekecektir. Sadece beyaz eşya kategorisine giren ofis mobilyalarınız değil, farklı kategorilerde değerlendirilen ofis mobilyalarınızı elden çıkartmak ya da uygun fiyatlı ofis mobilyaları almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler arasında yer alan firmamız tabi ki diğer elektrikli eşyalarınızı ya da elektronik eşyalarınızı da alıyor. Televizyon, DVD oynatıcı, bilgisayar ve telefon gibi kullanılmış elektrikli ya da elektronik eşyalarınızı da satın alıyoruz. Tabi bu eşyalarda meydana gelmiş olan arızalar ya da diğer bazı sıkıntılar eşyaları satın almamıza engel olabilir ya da verdiğimiz fiyat teklifinin düşük olmasına neden olabilir. Fakat her durumda piyasadaki en iyi fiyat teklifini bizlerden alacağınıza emin olabilirsiniz. İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler ürünün piyasaya çıkış tarihi vb. özellikler de fiyat tekliflerini etkileyecektir. 

Örneğin elinizdeki çamaşır makinesi 3 ay kullanılıp depoya kaldırılmış olabilir ama 20 yıl önce çıkan bir modelse normal olarak piyasa değeri yakın zamanda piyasaya çıkan çamaşır makinelerinden daha düşük olacaktır. Dolayısıyla İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler olarak size yapacağımız fiyat teklifi de (nispeten) düşük bir teklif olabilir. Kısacası her türlü beyaz eşyanıza ya da diğer elektrikli eşyalarınıza ve elektronik eşyalarınıza elimizden gelen en yüksek fiyat teklifini yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Ama bu eşyaların bir sonraki kullanıcısı tarafından istenilen biçimde kullanılmasını engelleyen sorunlar kaçınılmaz olarak eşyalara yapılan fiyat tekliflerinin düşmesine yol açacaktır. İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler elektrikli eşyaların yanı ev mobilyaları, ofis mobilyaları, saatler ya da antika eşyalar için de geçerli olabilir. Tercih edilen marka ve modeller ise benzerlerine oranla daha yüksek fiyat teklifleri alacaklardır. Bu nedenle kullanılmış eşyaları satarken de alırken de en iyi fiyatlarla ve en uygun şartlarla karşılaşacağınıza emin olabilirsiniz. Firmamız sektörde karşılaşabileceğiniz en iyi imkanları hizmetinize sunmaktadır.

İkinci El Krallığı olarak Diyarbakır'da 21 yılı aşkın tecrübemizle güven temeline dayalı olarak; 2. el ev eşyası, otel malzemeleri alım satımı, restoran, cafe ve lokanta malzemeleri alım satımı, ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları, 2. el büro ofis mobilyaları, spot eşya alım satımı hizmeti vermekteyiz. 3500’ün üzerinde müşterimiz ile ve aynı sektörde faaliyet gösteren iş ortaklarımız ile kurduğumuz iş birliklerinde en önem verdiğimiz müşteri memnuniyeti en büyük gurur kaynağımızdır.

> > > >
Bizi Arayın