BİZE SORUN
  • info@ikincielkralligi.com.tr
  • +90 543 854 50 21
  • +90 543 854 50 21

İkinci El Eşya Alanlar

İkinci El Eşya Alanlar

İkinci El Eşya Alanlar

İkinci el eşya alan yerler arasında bulunan firmamız, şehre hizmet veren bir müessese olup ikinci el eşya alan müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. İkinci El Eşya Alanlar olarak ikinci el eşyalarını elden çıkartmak üzere bizimle iletişime geçen müşterilerimize hizmet veriyoruz. Şirketimizin ikinci el eşya sektörüne yeni bir soluk getirdiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Sektördeki birçok işletmeden farklı olarak %100 müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda ihtiyaca yönelik çözümler üretmeyi prensip edinmektedir.

Kullanılmış eşyalarını paraya çevirmek isteyen kişilere ve uygun fiyatlı eşyalar satın almak isteyen kişilere hizmet veriyoruz. İkinci El Eşya Alanlar Alım-satımını gerçekleştirdiğimiz eşyalar arasında ev mobilyaları, beyaz eşyalar, elektrikli ve elektronik eşyalar, antika eşyalar, markalı ve orijinal kol saatleri, ofis mobilyaları gibi farklı kategorilerde yer alan eşyalar bulunuyor.

İkinci El Eşya Alanlar olarak hedefimiz bu kategorilerdeki kullanılmış eşyalarını satmak isteyen kişilere ulaşmak, eşyaları aldıktan sonra bakımlarını gerçekleştirmek, eşyaların ülke ekonomisine dönüşünü ve uygun fiyatlarla eşya almak isteyen kişilere ulaşmasını sağlamak. İkinci el eşya alımı ve eşyaları ülke ekonomisine kazandırma görevini en iyi şekilde yapmayı, tüm müşterilerimize daha iyi şekilde hizmet vermeyi hedefliyoruz.

İkinci El Eşya Alanlar olarak hemen her türlü eski eşyalarınızı uygun fiyatlarla satın alıyor, tamir ve bakım işlemlerini sektördeki diğer firmalara göre daha uygun biçimde gerçekleştiriyoruz. Bu sebeple ikinci el eşya satmak isteyenler öncelikle bizimle irtibata geçmeyi tercih etmeliler. İkinci El Eşya Alanlar şirketimiz, evinizde ya da diğer yaşam alanlarında atıl durumda bekleyen eşyalarınızı satmanızı ve nakde çevirmenizi sağlıyor. Tabi bu eşyaların bakımını yaptıktan sonra ikinci el eşyalarla evlerini ya da ofislerini döşemek isteyen kişilere yine uygun fiyatlarla satıyoruz. Kısacası hem iki tarafın da ihtiyaçlarını gideriyoruz hem de kullanılmayan eşyaları tekrar kullanıma sokarak ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz.

Gönderdiğiniz fotoğraflar ya da evinize gelerek yapılan incelemeler sonucunda verilen fiyat tekliflerini uygun bulursanız ödemeniz nakit olarak yapılır ve alınan eşyaların nakledilmesi sağlanır. İkinci El Eşya Alanlar Kullanılmış eşyaların alım satımı söz konusu olduğunda müşterilerimizin ihtiyaçlarını en uygun biçimde karşılamaya devam ediyoruz.

İkinci El Krallığı olarak Diyarbakır'da 21 yılı aşkın tecrübemizle güven temeline dayalı olarak; 2. el ev eşyası, otel malzemeleri alım satımı, restoran, cafe ve lokanta malzemeleri alım satımı, ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları, 2. el büro ofis mobilyaları, spot eşya alım satımı hizmeti vermekteyiz. 3500’ün üzerinde müşterimiz ile ve aynı sektörde faaliyet gösteren iş ortaklarımız ile kurduğumuz iş birliklerinde en önem verdiğimiz müşteri memnuniyeti en büyük gurur kaynağımızdır.

> > > >
Bizi Arayın