BİZE SORUN
  • info@ikincielkralligi.com.tr
  • +90 543 854 50 21
  • +90 543 854 50 21

Spot Eşya Alanlar

Spot Eşya Alanlar

Spot Eşya Alanlar

Spot Eşya; yetkili satıcının elinde fazla olan veya satmakta zorlandığı ürünleri, değerinin altında bir fiyatla piyasaya sürmesi ile oluşan ürünlerdir. Bayii fiyatının altında bir rakama satılmasının sebebi de budur. Konu tanımlama ile anlaşılabilecek bir konu olmadığı için bir örnek ile açıklamak daha faydalı olacaktır. X marka bir beyaz eşya bayisi aylık bir satış kotası ile çalışır ve bayiliğini yaptığı markanın örneğin çamaşır makinesinden 1 ay içinde belli adette almak zorundadır. Spot Eşya Alanlar Aldığı bu çamaşır makinelerini uygun fiyata kısa süre içinde satarak para kazanmak en azından bağladığı parayı geri almak ister. Piyasa koşulları veya mevsimsel sebeplerden dolayı her ay bu çamaşır makinelerini son kullanıcıya satarak bitiremeyen bayii spot piyasaya yönelir. Spot eşya alan yerler ile iletişime geçer istediği kadar adette çamaşır makinesini satar. Tabii satış fiyatı da düşük olur. Spot Eşya Alanlar elindeki spot eşyaları satmak ve stoğunu eritmek zorundadır. Spot fiyatta bu şekilde ortaya çıkar. 


Bayii fabrikadan aldığı fiyatın altında satış yaptığı için spotçu bu ürünü ucuz alıp cüzi bir karla satar. Spot eşya alanlar arasında firmamız müşterilerine vermiş olduğu güven ve kaliteli hizmetlerden dolayı öncü firmalar arasında yer alır. Spot Eşya Alanlar müşterilerine vermiş olduğu düşük fiyatlar nedeni ile müşterilerin gözünde güven intikal etmezler. Biz bu algıların tamamen yıkılmasına neden olarak sizlere güven vermeyen spot mağaza algısını tamamen tersine çevirmek için hizmet sunuyoruz. Vermiş olduğumuz tüm hizmetlerde önceliğimiz yüksek güven aşılayan kaliteli hizmetler kapsamında hizmet sunmaktır. Değerli müşterilerimizin bizlere güvenmesi yapmış olduğumuz için kalitesini ve önemini gözler önüne sermektedir. En önemli önceliğimiz sizlerin güvenini kazanmaya layık olmaktır. 


Spot Eşya Alanlar İkinci el spot eşya alanlar arasında olan firmamız hakkında fikir sahibi olmak isterseniz hizmet sunduğumuz değerli müşterilerimizden fikir alabilir ve firmamız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Referanslarımız firmamızın kalitesini ve kurumsal alt yapısını gözler önüne sermektedir. Spot eşya alan yerler hakkında öncelikli olarak araştırma yaparak hizmet almanız çıkarlarınız gözetmek için yapmanız gereken en önemli kurallar arasında yer alır. Spot mağazaların birçoğu bunu fırsata çevirerek sizler üzerinde yüksek kar elde etmek için ürünlerinizi çok düşük fiyatlara sizlerden alarak çok yüksek fiyatlara satar ve yüksek kar elde ederler. Bu duruma düşerek mağdur olmamanız için mutlaka öncelikli olarak eşyalarınızı satacağınız firma hakkında detaylı bir araştırma yaparak referans alabilir ve firma hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 


Sizlerin sahip olduğu ürünlerden yüksek kar elde etmek isteyen fırsat avcılarına taviz vermeden, satmak istediğiniz ürünlerinizi gerçek değerlerinde satmak isterseniz firmamızdan yardım alabilirsiniz. Spot Eşya Alanlar yüksek kâr elde etmek amacı ile değil sürümden kazanmak amacı ile ürünlerinizi değerinde fiyatlara almaktadır. Sizlerin çıkarlarını gözeten firmamıza ürün satışı yaparak diğer firmalardan farkımızı rahatlıkla anlayabilirsiniz. Satmak istediğiniz ürünler için firmamızı arayarak işinde uzman ekip çalışanlarımızdan ürünlerinizin gerçek değerini öğrenebilirsiniz. Firmamız sadece bir telefon uzağınızda 7/ 24 sizlere hizmet sunmaktadır.

İkinci El Krallığı olarak Diyarbakır'da 21 yılı aşkın tecrübemizle güven temeline dayalı olarak; 2. el ev eşyası, otel malzemeleri alım satımı, restoran, cafe ve lokanta malzemeleri alım satımı, ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları, 2. el büro ofis mobilyaları, spot eşya alım satımı hizmeti vermekteyiz. 3500’ün üzerinde müşterimiz ile ve aynı sektörde faaliyet gösteren iş ortaklarımız ile kurduğumuz iş birliklerinde en önem verdiğimiz müşteri memnuniyeti en büyük gurur kaynağımızdır.

> > > >
Bizi Arayın