BİZE SORUN
  • info@ikincielkralligi.com.tr
  • +90 543 854 50 21
  • +90 543 854 50 21

Cafe Malzemeleri Alımı

Cafe Malzemeleri Alımı

Cafe Malzemeleri Alımı

En kaliteli, en sağlam ürünleri en ucuza, cebinize en uygun şekilde sizler için her daim bünyemizde barındırmak şirketimizin prensiplerindendir. Cafe Malzemeleri Alımı ile sizin için birçok kaliteli ürünü barındırıyoruz. Bunun için de derin bir araştırma yapıyor ve müşterilerimizle sürekli bir iletişim içinde oluyoruz. Çünkü evinize en sağlam, en dayanıklı ve en kaliteli malları almak istiyorsunuz. 


Cafe’nizde en çok kullandığınız masa, sandalye, koltuk ya da nasıl ürün olursa olsun veya hangi amaçla kullanılırsa kullanılsın tek ihtiyacınız olan şey uzun yıllar kullanabileceğiniz bir ürün. Bu ürün sağlam bir masa ve biz bu masayı size sağlıyoruz. Ben bir ürünü uzun yıllar kullanmaktan sıkılıyorum her üç ile dört yılda bir cafe’mi baştan sona yenilerim mi diyorsunuz ? O zaman da çare tabii ki de Cafe Malzemeleri Alımı. Kaliteden asla ödün vermeden yeni, sağlam ve estetik açıdan güzel ürünleri siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Üstelik sadece masa değil her türlü mobilya ve masa sandalye koltuk da bünyemizde mevcut. Siz yeter ki artık kullanmak istemediğiniz, sıkıldığımız mobilya ya da masa sandalyeyi bize söyleyin. Gerisi artık tamamıyla 2.el cafe malzemesi alan yerler de.

Biz size yepyeni, modern şık ve trend ürünü sunalım. Yanlış duymadınız cafe’nizdeki sıkıldığınız eşyalarınızı yenilerken size yeni, kaliteli, trend ve modern ürünlerimizi sunmakla kalmıyoruz. Bu kullanmadığınız eşyaları değerine sizden özenle alıyoruz. Üstelik bunu yapmamız için bizden ürün almanıza bile gerek yok. Tek yapmanız gereken sosyal medya ya da whatsapp üzerinden Cafe Malzemeleri Alımı ile  iletişime geçmek ve ürününüzün fotoğrafını atmak. Devamında sizinle ürünün durumu, özellikleri ve kullanıldığı hakkında konuşuyoruz. Daha sonra ürünü birlikte bir değer biçiyoruz. Evinize geliyoruz. Eğer ürün tarif ettiğimiz gibiyse kapınızdan ürünü alıyoruz. Siz bizi uğurlarken ise ürünün değerini nakit olarak size teslim ediyoruz. Geriye paranızı nereye harcayacağınız size kalmış. 


Artık bütün dertlerinizi bitiriyoruz. Sabahtan akşama kadar oturulan koltuklar kısa sürede eskiyip kalitesini yitiriyor. Cafe Malzemeleri Alımı yenisini almaya kalktığınızda ise sıfır ücretleri çok fazla geliyor. Hem sürekli değiştirmek zorunda kalıp hem de yüksek miktarda para vermek iş verenler için fazla zor bir durum. Eğer sizde düşük maliyetlerle kaliteli az kullanılmış eşyalar satın almak istiyorsanız 2.el cafe malzemesi alanlar olarak bizi aramanızı öneririz.

İkinci El Krallığı olarak Diyarbakır'da 21 yılı aşkın tecrübemizle güven temeline dayalı olarak; 2. el ev eşyası, otel malzemeleri alım satımı, restoran, cafe ve lokanta malzemeleri alım satımı, ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları, 2. el büro ofis mobilyaları, spot eşya alım satımı hizmeti vermekteyiz. 3500’ün üzerinde müşterimiz ile ve aynı sektörde faaliyet gösteren iş ortaklarımız ile kurduğumuz iş birliklerinde en önem verdiğimiz müşteri memnuniyeti en büyük gurur kaynağımızdır.

> > > >
Bizi Arayın