BİZE SORUN
  • info@ikincielkralligi.com.tr
  • +90 543 854 50 21
  • +90 543 854 50 21

Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Satımı

Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Satımı

Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Satımı

Endüstriyel mutfak nedir, nasıl olmalıdır ve bu mutfakların malzemeleri nelerdir? konularını ele aldığımız yazımızda profesyonel mutfaklarla ilgili mutlaka bilmeniz gereken bilgilere yer verdik. Endüstriyel mutfak nedir? sorusuna yanıt vererek başlayalım. Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Satımı, genellikle ticari amaçlı faaliyet gösteren otel, restoran, fabrika, kafe gibi işletmelerde kullanılan mutfakların genel adıdır. Bu mutfaklarda, zamanın gereklerine göre işletmenin işleyişini hızlandıran ve kolaylaştıran teknolojik ürünler bulunmaktadır. Bu tip mutfaklarda kullanılan malzemeler hem kalitesiyle hem de dayanıklılığı ile ön plandadır.   Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Satımı mutfaklarda kullanılan metal malzemeler, genel olarak paslanmaz çelikten üretilir. Az önce saydığımız işletmelerin mutfak malzemelerinin tamamı donanımlı ve geniş yelpazeye sahip olmalıdır.

şletmelerdeki mutfaklar, uzun süreli kullanıldığı için malzemelerin minimum seviyede arıza yapması beklenir. Endüstriyel mutfak ürünleri bu beklentiyi karşıladıkları için, işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilir. Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Satımı ürünlerinin tedariğini nereden sağlamaktadır? Günümüzde bir çok restoran, cafe, lokanta gibi işletme açılış yaptığı gibi kapanışta yapabilmektedir. Çoğu zaman malzemeleri devir yolu ile yeni alıcısına gittiği gibi kimi zaman devir gerçekleşmez ve alıcı bulmak gerekir. 

Endüstriyel ürünlerin satımı için hizmet veren kurumsal düzeyde çalışan firmamız satmak istediğiniz ürün için bizi bilgilendirmeniz halinde yerinize gelip ürünlerinizi inceler ve fiyat veririz. Sizin de kabul etmeniz halinde nakit ödeme yaparak malzemelerinizi satın alabiliriz. Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Satımı ister tek parça malzeme istersenizde komple tüm malzemeleri için hizmet vermekteyiz.

Masa sandalye dahil tüm komple ürünlerinizi satabilirsiniz. Ufak ünitelerde büyük fırın ve soğutucu dolaplar, soğuk hava depolarına kadar birçok ürün grubu bulunmaktadır. Bunların fiyatları model, marka ve teknik özelliklerine göre değişmektedir. Bir gıda işletmesinin tüm malzeme ve ekipmanını endüstriyel ürünlerden almak hayli ciddi bütçe istemektedir. Ancak ihtiyacınız olan ana malzemeleri endüstriyel seçebilirsiniz. Bizler Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Satımı konusunda bilindik marka, güvenin adresi olma gayreti içindeyiz. Firmamız Endüstriyel Mutfak proje tasarımı ve uygulaması ile makine grubu, hazırlık, pişirme, taşıma, servis ve yıkama ekipmanları konusunda deneyimli ve uzman kadrosu ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere en uygun çözümleri sunmaya hazırdır.

İkinci El Krallığı olarak Diyarbakır'da 21 yılı aşkın tecrübemizle güven temeline dayalı olarak; 2. el ev eşyası, otel malzemeleri alım satımı, restoran, cafe ve lokanta malzemeleri alım satımı, ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları, 2. el büro ofis mobilyaları, spot eşya alım satımı hizmeti vermekteyiz. 3500’ün üzerinde müşterimiz ile ve aynı sektörde faaliyet gösteren iş ortaklarımız ile kurduğumuz iş birliklerinde en önem verdiğimiz müşteri memnuniyeti en büyük gurur kaynağımızdır.

> > > >
Bizi Arayın