BİZE SORUN
  • info@ikincielkralligi.com.tr
  • +90 543 854 50 21
  • +90 543 854 50 21

Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı

Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı

Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı

Yemek üzerine hizmet veren işletmelerin malzeme ve ekipman seçiminde önceliği endüstriyel ürünlerdir. Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı Restoran, Cafe, Lokanta, yemekhane gibi yerlerde seri ve hızlı yemek için endüstriyel ekipmanlar sağlamaktadır. Hem hızlı olması yanında aynı azmanda bu ekipmanların yüksek uzun ömürde tercihlerde etken olmaktadır. 


Endüstriyel mutfak malzemeleri paslanmaz çelik malzemeden üretilir ve darbeye ve uzun kullanıma uygundur. Bu sebeple standart diğer malzemelere göre fiyatları biraz yüksektir. İkinci elde piyasası da bulunmaktadır. Endüstriyel fırınlar, hazırlık ekipmanları, pişiriciler, soğutma ve teşhir dolapları, kuzinelerde bu grup arasında girmektedir. Endüstriyel mutfak malzemeleri bizler en yüksek fiyattan alımını yapıyoruz bizlere güvenebilirsiniz nakit olarak ödeme yapıyoruz. Kullanmadığınız ihtiyacınız olmayan dükkanınız olan ticari işletme lokanta malzemeleri, pastane malzemeleri, cafe malzemeleri, restaurant malzemeleri, mutfak malzemeleri alımını yapıyoruz bu işletmeler olan temiz kullanılacak veya satılabilecek durumda olan endüstriyel mutfak ekipmanlarını bizler sizler için değerlendiriyoruz.   Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı ticari işletmelerin genel de lokanta, mutfak, cafe , malzemelerini nasıl satılacağı hakkında pek bilgileri yok onun bizleri arayarak rahatlıkla bulabilirsiniz. Özellikle sektörün endüstriyel mutfak alanında şirketimiz sizlere yardımcı oluyor. 


Endüstriyel mutfak malzemeleri kategorisi de olan lokanta malzemesi alanlar içinde birçok ürün ve ürünleri barındırıyor. Özellikle rehavet olan fırın malzemeleri, hamur makinesi , mikser gibi ürünler en çok alım ve satım olan ürünler arasındadır. Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı ticari işletmeler veya dükkanlar ise cafe, restaurant, lokanta,  pastane gibi yerler en çok tercih edilenler arasında pastane malzemeleri alım satım yapmaktayız. Pastane imalat malzemeleri kullanılan ekipmanları ve küçük ölçekli börekçi malzemeleri , büfe malzemeleri , restoran malzemeleri ,kafeterya malzemeleri , cafe bar malzemeleri , kasap malzemeleri , market malzemelerinin endüstriyel mutfak ekipmanlarını Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı olarak alıp değerlendiriyoruz. Daha detaylı bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

İkinci El Krallığı olarak Diyarbakır'da 21 yılı aşkın tecrübemizle güven temeline dayalı olarak; 2. el ev eşyası, otel malzemeleri alım satımı, restoran, cafe ve lokanta malzemeleri alım satımı, ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları, 2. el büro ofis mobilyaları, spot eşya alım satımı hizmeti vermekteyiz. 3500’ün üzerinde müşterimiz ile ve aynı sektörde faaliyet gösteren iş ortaklarımız ile kurduğumuz iş birliklerinde en önem verdiğimiz müşteri memnuniyeti en büyük gurur kaynağımızdır.

> > > >
Bizi Arayın