BİZE SORUN
  • info@ikincielkralligi.com.tr
  • +90 543 854 50 21
  • +90 543 854 50 21

Lokanta Malzemeleri Satımı

Lokanta Malzemeleri Satımı

Lokanta Malzemeleri Satımı

Lokanta ve benzer yer işletmeciliği ülkemizde oldukça eski yıllara dayanmaktadır. Ekonomik koşullar dolayısıyla açtığımız bu lokantalarda bazen bazı ürünlerde 2.el malzeme ihtiyacı duyabiliriz. Lokanta Malzemeleri Satımı sizlere ikinci el lokanta malzemeleri ve diğer malzemelerini oldukça iyi fiyatlara alarak tekrardan dönüşüme sokmak için hazırlıyoruz.

Gıda sektörünün her alanında ikinci el ihtiyaç duyulmaktadır. Yeni bir iş yeri açtığınızda bazen sıfırına gücünüz yetmediği an biz yine sizlere destek için burada olacağız, Lokanta Malzemeleri Satımı olarak uygun fiyat ve yüzlerce çeşit ürünümüz ile bütçenizi sarsmadan iş yerinizi tamamlayacaksınız. Bu tarz yer açmak isteyen kişilere 2. el lokanta malzemesi ve ürün arayışında oldukça kaliteli hizmetler sunuyoruz. Lokanta Malzemeleri Satımı firmamızda marka sınırsız arızalı olmayan ve aktif olarak çalışan kullanılabilir durumdaki her ürünü alarak sizlere maddi olarak bütçenize katkı sağlama imkanı sunuyoruz bizim farkımızda budur aldığımız malzemeleri önce kontrolünü sağlayıp daha sonra sizlere satışında yardımcı olmak bu sayede satın aldığınız lokanta malzemelerinde sorun yaşamadan tekrar kullanımını sağlamak olacaktır ve bu sayede bu eşyaları tekrar piyasaya kazandırdığımız için hem sizler hem de bizler bu durumdan oldukça karlı çıkıyoruz.

Aklınıza gelebilecek bütün malzemeleri Lokanta Malzemeleri Satımı ile bizlerden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Yemek lokantaları oteller, lokaller ve buna benzer daha çok yerde ikinci el endüstriyel ürünlere ihtiyaç vardır bahsettiğimiz gibi bu tür ihtiyacınız olduğu an bizi arayabilir ve ihtiyaç duyduğunuz tüm malzemeleri için fiyat alabilirsiniz. Sektördeki tecrübemiz ile ürünlerinizi değerinden alıp paranızı anında orada veriyoruz.

 

İkinci El Krallığı olarak Diyarbakır'da 21 yılı aşkın tecrübemizle güven temeline dayalı olarak; 2. el ev eşyası, otel malzemeleri alım satımı, restoran, cafe ve lokanta malzemeleri alım satımı, ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları, 2. el büro ofis mobilyaları, spot eşya alım satımı hizmeti vermekteyiz. 3500’ün üzerinde müşterimiz ile ve aynı sektörde faaliyet gösteren iş ortaklarımız ile kurduğumuz iş birliklerinde en önem verdiğimiz müşteri memnuniyeti en büyük gurur kaynağımızdır.

> > > >
Bizi Arayın