BİZE SORUN
  • info@ikincielkralligi.com.tr
  • +90 543 854 50 21
  • +90 543 854 50 21

Lokanta Malzemeleri Alımı

Lokanta Malzemeleri Alımı

Lokanta Malzemeleri Alımı

Tüm dünyada yaşanan ekonomik zorluklara rağmen, özellikle öğrenci, bekar ve çalışanların günlük öğünlerini karşılamaya yönelik artan ihtiyaçlarıyla beraber lokanta ve restoranların sayısı hızla artıyor. Yeni bir yer açmak isteyen girişimciler, büyük bir kısmı ithal menşeili ürünlerden oluşan mutfak gereçleri ve mekân içi eşyaları yerine, maliyet avantajı sebebiyle ikinci el ürünlere yöneliyor.   Lokanta Malzemeleri Alımı olarak tam da bu konuda size yardımcı olmak istiyoruz. Bir an önce eşyalarınızı satıp paraya çevirmek istiyorsunuz?

Sizin bu durumunuzu fırsata çevirerek isteyen birçok ikinci el eşya pazarı bulunur.  Amaçları sizin bu durumunuzdan faydalanarak eşyalarınızı çok ucuz bir fiyata alıp bu eşyaları alıp başka müşterilerine satmaktır. Lokanta Malzemeleri Alımı Firmamız olarak ikinci el çalışabilir durumda olan bütün endüstriyel ekipmanlarınızı, mutfak ekipmanlarını, masa sandalye takımlarınızı, oturma gruplarınızı, sıcak ve soğuk dolaplarınızı, benmari, hamur makinesi, ocaklar, fırınlar ve benzeri tüm sektörel eşyalarınıza talibiz. Eşyalarınızın çok eski olmaması ve halen çalışır/kullanılabilir durumda olması durumunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Her zaman memnun müşteriler ile ticareti devam ettirmek için canla başla çalışan firmamız sizin adresinize kadar gelip satacağınız tüm eşyalarınızı anında ve nakit ödemeyle değerinde alır ve satar. Lokanta Malzemeleri Alımı Alışverişimiz içerisinde nakliye taşıma işlerini hesaplayarak fiyat vererek sizleri hiç bir şekilde rahatsız etmeden farklı fiyatlar hesaplamadan net bir fiyat veriyoruz ve siz arkanıza yaslanırken uzman personelimiz tüm eşyaları taşıyarak nakliye işini hallediyor ardından ücretiniz dediğimiz gibi peşin ödeniyor. Mutfak Bıçakları, Endüstriyel Mutfak Makineleri, Pişirme ve Hazırlık Ekipmanları, Mutfak için Tencere ve Tavalar, Taşıma Kapları, Kalıp ve Küvetler gerekli 2.el lokanta malzemelerdir. Lokanta malzemesi alanlar ve arayanlar, sitemizdeki ikinci el lokanta malzemeleri bölümünü inceleyebilirler. Lokanta Malzemeleri Alımı ile  Kaliteli, dayanıklı ve uygun maliyetli ürünlerimizle ikinci el lokanta malzemeleri arayanlara demirbaş ve malzeme tedariğin de birçok avantaj sunuyoruz.

Lokanta malzemesi alanlar aynı zamanda endüstriyel mutfak ekipmanları, cafe malzemesi alanlar olarak da hizmet vermekteyiz. Lokanta Malzemeleri Alımı olarak işyeri değişikliği veya kapatmayı düşündüğünüz lokanta malzemeleri için görüşebiliriz. Şehir dışı müşterilerle karşılıklı randevu alınarak hareket edilir. İsterseniz satmaya karar verdiğiniz eşyalarınızın ne kadar edeceği hakkında bilgi almak istiyorsanız bize mobil hattımızdaki whatsapp uygulamasını kullanarak resimlerini yollayabilir ve sonuca daha hızlı ulaşabilirsiniz. Firmamız size bir telefon kadar yakındır.

İkinci El Krallığı olarak Diyarbakır'da 21 yılı aşkın tecrübemizle güven temeline dayalı olarak; 2. el ev eşyası, otel malzemeleri alım satımı, restoran, cafe ve lokanta malzemeleri alım satımı, ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları, 2. el büro ofis mobilyaları, spot eşya alım satımı hizmeti vermekteyiz. 3500’ün üzerinde müşterimiz ile ve aynı sektörde faaliyet gösteren iş ortaklarımız ile kurduğumuz iş birliklerinde en önem verdiğimiz müşteri memnuniyeti en büyük gurur kaynağımızdır.

> > > >
Bizi Arayın