BİZE SORUN
  • info@ikincielkralligi.com.tr
  • +90 543 854 50 21
  • +90 543 854 50 21

Restaurant Malzemeleri Satımı

Restaurant Malzemeleri Satımı

Restaurant Malzemeleri Satımı

Restaurant açmayı mı düşünüyorsunuz? Kaliteli ve ekonomik malzeme bulmakta zorlanıyor musunuz? Kalite ve ekonominin adresi olan bizler Restaurant Malzemeleri Satımı Merkezi olarak sizlere kaliteli malzemeleri ucuza satmayı taahüt ediyoruz ucuz piyasa malını ucuz görünümlü pahalı satmayı değil. Restaurant Malzemeleri Satımı olarak İkinci el Restaurant malzemeleri piyasasında araştırma yaptığınızda, verdiği hizmet ve kolay ulaşılabilir olması kurumsal kimliği profesyonel ekibi ile Şirketimiz Sektördeki rakiplerine nazaran daha çok ön planda ve tercih edilmektedir. Sattığı Tüm ürünlerin bakımı servisi yapılıp müşterilerimiz sıfır ayarında bilerek kötü ürün değil bakımlı servis geçmişi olan kaliteli markalı ekipman ve ürün satmaktadır. 

Restaurant Malzemeleri Satımı Şirket Prensibimiz; Müşteri Memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla çalışmakta ve 2. el Restaurant  Eşyaları almak isteyen değerli esnafımızın memnuniyetle ve güler yüzlü alışveriş yaparak uzun ömürlü ticaret yapmaktır tek amacımız tabii ki bunların yanı sıra en kaliteli malzemeleri en ucuz ekonomik fiyatlara vermekte önemli olduğundan yeni kurulacak restaurantları  sıfır ürün kalitesinde olan eşya ve ekipmanları ekonomik cazip fiyatlar sunulması da müşterilerimiz avantajını olacaktır. Yeni bir iş kurmanın en ekonomik yolu kalite ve güvencesiyle bilinen bir ikinci el firmasından alışveriş yapmaktır.

Bir Çin Ata Sözünde dediği gibi ucuz mal alacak kadar zengin değilim veya atalarımızın dediği gibi ucuz etin yahnisi yenmez yani bu piyasa öyle yoğun malzeme eşya ve ekipmanların olduğu piyasa olduğundan birçok kaliteli markalı ürünlerin ucuz kalitesiz muadilleri olduğu için müşterilerimiz ucuz ürünlerle kaliteli ürünleri kıyaslama gibi hata yapmaktadır dememiz o ki sizler bizim için önemlisiniz ve kalitesiz ucuz ürünler yerine kaliteli ürünleri bir tık pahalıda olsa tercih edin başınız ağrımaz veya daha çok az risklerle karşılaşırsınız. Restaurant Malzemeleri Satımı firmamız 2.el Restaurant Malzemeleri Alım Satım Merkezi Olarak Size bu güvenilir referanslı hizmeti sağlayacaktır. Elinizdeki fazla restaurant malzemesi var veya kapattığınız restaurantınızın ekipmanları vereceksiniz ve restoran malzemeleri alan yer arıyorsanız; Restaurant Malzemeleri Satımı İhtiyacınız olması halinde malzemeleri değerinde yerinde nakit alım yaparak almaktadır. Bu konuda iletişim numaramızdan bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz.  

İkinci El Krallığı olarak Diyarbakır'da 21 yılı aşkın tecrübemizle güven temeline dayalı olarak; 2. el ev eşyası, otel malzemeleri alım satımı, restoran, cafe ve lokanta malzemeleri alım satımı, ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları, 2. el büro ofis mobilyaları, spot eşya alım satımı hizmeti vermekteyiz. 3500’ün üzerinde müşterimiz ile ve aynı sektörde faaliyet gösteren iş ortaklarımız ile kurduğumuz iş birliklerinde en önem verdiğimiz müşteri memnuniyeti en büyük gurur kaynağımızdır.

> > > >
Bizi Arayın