BİZE SORUN
  • info@ikincielkralligi.com.tr
  • +90 543 854 50 21
  • +90 543 854 50 21

Restoran Malzemeleri Satımı

Restoran Malzemeleri Satımı

Restoran Malzemeleri Satımı

Restoranınızı açmayı mı düşünüyorsunuz? Restoran Malzemeleri Satımı firmamızda restoranınızın mutfağı için hangi ekipmana ihtiyacınız olan tüm malzemeler mevcut. Bir restorana başlarken yapılması gereken çok şey var. Bir yer seçmeli, tasarlamalı, personel işe almalı ve çok daha fazlasını yapmalısınız. Benzer şekilde, mutfağınız için doğru ekipmanı almak da bir restoran başlatmak için çok önemlidir. Bu ekipmanları almak için bizler varız. İkinci el restoran malzemeleri satım hizmetimiz yılın her günü bulunmaktadır. Birçok girişimci yeni açmış olduğu restoranı kapatabildiği gibi yeni birçok girişimcide yeni restoran açılışında bulunmaktadır bu nedenle Restoran Malzemeleri Satımı firmamızda restoran için gerekli olan tüm ekipman ve malzeme son derece titizlikle seçilip, muhafaza edilerek satışa her zaman hazırdır.

Bizlerin çok özenle almış olduğu restoran malzemelerini yine uygun fiyata yardımcı olarak sizlere Restoran Malzemeleri Satımı işlemini gerçekleştiriyoruz. İkinci el restoran malzemesi alanlar olarak sizlere hem alıma hem de satım işlerinde profesyonel çözüm sunuyoruz. Bizlerden tek tek veya komple malzeme alabilirsiniz. Restoran Malzemeleri Satımı ile Restoran malzemeleri, endüstriyel fırınlar, kahve makineleri, paslanmaz tezgahlar, hazırlık üniteleri, endüstriyel dolaplar ve her türlü restoran malzemesi satışını yapıyoruz. 

Bizlere ulaşarak uzmanlarımızdan hem de bilgi hem de hizmet alabilirsiniz. Restoran mutfak masa malzemeleri, hazırlık grupları, servis ekipmanları, endüstriyel mutfak malzemelerinin tümü dahil satışını yapıyoruz. İkinci el restoran malzemeleri denildiğinde ilk akla gelen isim olmaktan gurur duyuroruz. Restoran Malzemeleri Satımı sıfır kalitesinde bu 2.el ürünlerimizi siz değerli müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. İkinci el endüstriyel mutfak malzemeleri için en sorunsuz hizmeti ekiplerimizde bulacaksınız. Sitemizdeki iletişim numaralarından bizlere haftanın her günü ulaşabilirsiniz. İkinci el restoran malzemeleri için çözüm ortağı arıyorsanız hemen bizi arayın.

İkinci El Krallığı olarak Diyarbakır'da 21 yılı aşkın tecrübemizle güven temeline dayalı olarak; 2. el ev eşyası, otel malzemeleri alım satımı, restoran, cafe ve lokanta malzemeleri alım satımı, ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları, 2. el büro ofis mobilyaları, spot eşya alım satımı hizmeti vermekteyiz. 3500’ün üzerinde müşterimiz ile ve aynı sektörde faaliyet gösteren iş ortaklarımız ile kurduğumuz iş birliklerinde en önem verdiğimiz müşteri memnuniyeti en büyük gurur kaynağımızdır.

> > > >
Bizi Arayın