BİZE SORUN
  • info@ikincielkralligi.com.tr
  • +90 543 854 50 21
  • +90 543 854 50 21

Restoran Malzemeleri Alımı

Restoran Malzemeleri Alımı

Restoran Malzemeleri Alımı

Restoran için gerekli malzemelerin alımını belirleyebilmek için sunulan menüdeki çeşitlilik çerçevesinde ihtiyaç duyulacak ekipman listesi hazırlanmalıdır. Her restoran içerisinde birçok konsept barındırmaktadır. Balık restoranı, Çin restoranı, İtalyan restoranı gibi farklı konsept seçeneklerini içinde barındıran restoran kelimesinin size en uygun olan seçeneği belirlenmelidir. Et restoranı açmak isteyen işletmecilerin menülerini belirleyerek çıkartacakları gıda mamullerine uygun restoran ekipmanlarına sahip olması gerekir. Dünya mutfakları yönünde bir girişimde bulunmak isteyen işletmeciler menülerinde dahil olacak gıda ürünlerinin pişirme ve hazırlanma koşullarına uygun makine ekipmanları ile çalışmalıdır.

Restoran Malzemeleri Alımı sadece gıda hazırlama ve pişirme ürünleri ile sınırlı değildir. Yemeklerin sunumu esnasında ve temizlik esnasında ihtiyacınız olacak restoran mutfak ekipmanlarının alımı da bu malzemelerin genel olarak içinde sayılırlar. Servis tepsileri ve masaüstü ekipmanları restoran mutfak malzemeleri dahilindedir. Restoran açmak için gerekli tüm ekipmanlar çalışan personelin bilgisine uygun olmalıdır. Restoran Malzemeleri Alımı ile seçilecek her türlü restoran mutfak malzemesi insan gücünü en az seviyeye indirecek derecede profesyonellikte satın alınmalıdır. Satın alınan ürün garanti süresi diğer ürünler ile kıyaslanmalı fiyat farkı ve potansiyeli ortaya çıkarılmalıdır. Restoran Malzemeleri Alımı restoran mutfağı oluşturmada satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce mutlaka projelendirme yapılmalı araç ve gereçlerin en faydalı olabileceği proje dahilinde hareket edilmelidir.

Restoran Malzemeleri Alımı Restoran mutfak ekipmanlarını içerisinde sayılan her türlü araç ve gereç satın alımı işlemleri sırasında dikkat etmeniz gereken önemli noktalar fiyatı ve marka garantisidir. Sektör içerisinde isim yapmış markalar ve bayi desteği ile en iyi ürün garantisini elde edersiniz. Bu bağlamda biz sizlere en iyi hizmeti sunmaya hazırız.

İkinci El Krallığı olarak Diyarbakır'da 21 yılı aşkın tecrübemizle güven temeline dayalı olarak; 2. el ev eşyası, otel malzemeleri alım satımı, restoran, cafe ve lokanta malzemeleri alım satımı, ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları, 2. el büro ofis mobilyaları, spot eşya alım satımı hizmeti vermekteyiz. 3500’ün üzerinde müşterimiz ile ve aynı sektörde faaliyet gösteren iş ortaklarımız ile kurduğumuz iş birliklerinde en önem verdiğimiz müşteri memnuniyeti en büyük gurur kaynağımızdır.

> > > >
Bizi Arayın