BİZE SORUN
  • info@ikincielkralligi.com.tr
  • +90 543 854 50 21
  • +90 543 854 50 21

Otel Malzemeleri Alımı

Otel Malzemeleri Alımı

Otel Malzemeleri Alımı

Otel Malzemeleri Alımı ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Size özel oluşturduğumuz iletişim sayfamızda tüm ulaşım kanallarımız mevcuttur. Her türlü otel eşyalarınızı değerinde nakit olarak alıyoruz. Otel Malzemeleri Alımı, otel eşyası alanlar için bizimle irtibata geçin! Müşterilerimize ürün satışında mağazamızda bulunan eşyaların kalitesiyle, ürün alışlarında da sorunsuz hizmetlerimizle daima en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız. 

Buna bağlı olarak otel eşyası alanlar sektöründeki faaliyet gösteren diğer şirketlerden farklılaşarak kendi alanımızda lider olmak misyonumuzdur. Eski otel eşyası alanlar listesinin başında gelmemizin yegâne sebebi dürüst alım yapıyor olmamızdır. Otel Malzemeleri Alımı işletmenizde, pansiyonunuzda veya otelinizde ihtiyaç fazlası ürünler olduğunda otel ekipmanları alan yerler konusunda fikir edinmek amacıyla dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz. Çünkü otel hurdası alanlar piyasasındaki zirveye oynayan bir şirket olarak sizlere en dürüst teklifi yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Otel Malzemeleri Alımı firmamız otel eşyası alanlar sektöründe ciddi kaliteli ve dürüst hizmet ilkesiyle hizmet vermekte olup, yıllardır bu ilkesinden ödün vermeden ikinci el eşya alımı yapmaktadır. Bizler otel malzemesi alanlar olarak oldukça geniş kapsamlı bir hizmet kapasitesine sahip olarak çalışmaktayız. 

Eskiyen ya da yapısı bozulan ürünlerinizin niteliği ne olursa olsun sizlere bu konuda her türlü desteği sağlayabiliriz. Otel Malzemeleri Alımı ile İkinci el otel malzemeleri ve eşyalarınız hakkında gerekli bilgi alışverişini yaparak buna uygun çözümler bulmaktayız eğer sizde otel ekipmanları adı altında kurumsal çalışan bir firma arıyorsanız iletişim numaramızı tuşlayabilirsiniz. 

İkinci El Krallığı olarak Diyarbakır'da 21 yılı aşkın tecrübemizle güven temeline dayalı olarak; 2. el ev eşyası, otel malzemeleri alım satımı, restoran, cafe ve lokanta malzemeleri alım satımı, ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları, 2. el büro ofis mobilyaları, spot eşya alım satımı hizmeti vermekteyiz. 3500’ün üzerinde müşterimiz ile ve aynı sektörde faaliyet gösteren iş ortaklarımız ile kurduğumuz iş birliklerinde en önem verdiğimiz müşteri memnuniyeti en büyük gurur kaynağımızdır.

> > > >
Bizi Arayın