BİZE SORUN
  • info@ikincielkralligi.com.tr
  • +90 543 854 50 21
  • +90 543 854 50 21

Hakkımızda

Hakkımızda

İkinci El Krallığı olarak Diyarbakır'da 21 yılı aşkın tecrübemizle güven temeline dayalı olarak; 2. el ev eşyası, otel malzemeleri alım satımı, restoran, cafe ve lokanta malzemeleri alım satımı, ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları alım satımı hizmeti vermekteyiz. 3500’ün üzerinde müşterimiz ile ve aynı sektörde faaliyet gösteren iş ortaklarımız ile kurduğumuz iş birliklerinde en önem verdiğimiz müşteri memnuniyeti en büyük gurur kaynağımızdır.

Sıfır Ayarında 2. El Eşya

Diyarbakır merkez ve merkez ilçeleri Bağlar, Kayapınar, Sur ve Yenişehir'de ikinci el koltuk alan yerler,  ikinci el ev eşyası alan yerler,  ikinci el yatak odası alan yerler, ikinci el mobilya alan yerler, ikinci el eşya alan yerler,  spot evkur,  spotçu,  spotçular, evkuru, evkura, evkurdan, ikinci el eşya, spot eşya alım satım, spotçular çarşısı, ranza alım satımı, parke alım satımı,  2. el parke, yurt malzeme alım satımı, kapı pencere alım satımı, yıkım alımı, ikinci el evkur, letgo  ev eşyaları, tayin nedeniyle satılık eşyalar, evkur ikinci el eşya, letgo ikinci el eşya, memurdan ikinci el eşya, 2.el eşya alım satım siteleri, 2.el eşya fiyatları, spot beyaz eşya mağazaları, en yakın spotçular, spotçu fiyatları, evkurcular, evkur numaraları, 2.el eşya alım satım siteleri, 2. el eşya satmak istiyorum, sahibinden 2.el komple ev eşyası, 2 el eşya, evkurcu,  ev eşyası, spot çarşısı, ikinci el mobilya, en yakın spotçu, en yakın evkurcu, satılık komple ev eşyası, eşya satanlar, ikinci el lokanta malzemeleri, ikinci el kafe malzemeleri,  ikinci el cafe malzemeleri, ikinci el kıraathane malzemeleri,  ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri,  ikinci el restaurant malzemeleri, ikinci el ofis mobilyaları, ikinci el büro mobilyaları, ikinci el market malzemeleri, ikinci el şarküteri malzemeleri denilince akla ilk İkinci El Krallığı olarak biz geliriz.

İkinci El Krallığı olarak Diyarbakır'da 21 yılı aşkın tecrübemizle güven temeline dayalı olarak; 2. el ev eşyası, otel malzemeleri alım satımı, restoran, cafe ve lokanta malzemeleri alım satımı, ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları, 2. el büro ofis mobilyaları, spot eşya alım satımı hizmeti vermekteyiz. 3500’ün üzerinde müşterimiz ile ve aynı sektörde faaliyet gösteren iş ortaklarımız ile kurduğumuz iş birliklerinde en önem verdiğimiz müşteri memnuniyeti en büyük gurur kaynağımızdır.

> > > >
Bizi Arayın