BİZE SORUN
  • info@ikincielkralligi.com.tr
  • +90 543 854 50 21
  • +90 543 854 50 21

Satılık Komple Ev Eşyası

Satılık Komple Ev Eşyası

Satılık Komple Ev Eşyası

İkinci el eşya alanlar tek tek değerlendirilebileceği gibi toplu olarak da değerlendirilebilir. Satılık Komple Ev Eşyası alanlar için bizimle iletişime geçerek eşyalarınızı toplu olarak satabilirsiniz. Mobilya, ofis, klima, beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, klasik mobilya, el halısı, gümüş gibi pek çok eşyanızı satabilirsiniz.

İkinci el toplu eşya alımı genelde depolar üzerinden veya hali hazırda kullanılan evlerden yapılmaktadır. Satılık Komple Ev Eşyası bazen vefat eden bir kişinin evinden bazen taşınan insanların evlerinden bazen eşyalarını yenilemek isteyenlerden toplu eşya alınır. Ya da taşımak istemediği ürünleri bir depoya kaldıran eşya sahipleri depolamaktan vazgeçtikleri bu ürünleri bizlere Satılık Komple Ev Eşyası olarak satabilmektedirler. Sizin de böyle Satılık Komple Ev Eşyası durumunuz varsa ve toplu eşya nasıl satılır, toplu eşya satmak istiyorum, komple eşya nasıl satılır gibi sorularınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Satılık Komple Ev Eşyası Nasıl Satılır?
Satılık Komple Ev Eşyası, bahçe mobilyası, komple beyaz eşya, elektronik eşya gibi ürünleri de satın alabiliriz. Bunu nasıl yapabileceğinizi, sürecin nasıl ilerleyeceğini detaylı şekilde anlatalım:
•     Satılık Komple Ev Eşyası telefonumuzdan bizimle iletişime geçerek eşyalarınızın nerede olduğunu söylemenizi rica ediyoruz.
•    Evden mi, iş yerinden mi, depodan mı satılacak bunu bilirsek iyi olur.
•    Ne satmak istiyorsunuz? Satılık Komple Ev Eşyası içeriği nedir?
•    Eğer saydığınız eşyalar bizim alabileceğimiz türde ise ürünleri gelip yerinde görerek fiyatlandırıyoruz.
•    Mümkünse ve elinizde varsa Satılık Komple Ev Eşyası fotoğraflarını whatsapp ya da email ile göndermeniz de faydalı olacaktır.
•    Ekibimiz Satılık Komple Ev Eşyası yerinde veya fotoğraf üzerinden değerlendirdikten sonra size hemen geri dönüş yapacak ve fiyat teklifimizi iletecektir.
•    Fiyatta anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün adresinizden alım yapılacaktır.
Satılık Komple Ev Eşyası alanlar veya komple eşya alan yerler için bizi hemen arayabilirsiniz. Ne satarsanız satın, ne kadar fazla eşya satarsanız satın hepsini alabilecek araç parkuru ve depoya sahibiz. Eşyalarınızı nakit satarken fiyat kadar eşyalarınızı satacağınız firma da çok önemlidir. Satılık Komple Ev Eşyası 2.el eşya alım satım sektöründe yıllardır faaliyet gösterdiğimiz için size en kaliteli hizmeti sunabiliriz.

Satılık Komple Ev Eşyası alımlarımızı kendi araçlarımız ve ekibimizle yaptığımız için sizden hiçbir ücret talep etmiyoruz. Satılık Komple Ev Eşyası ödemelerimizi isterseniz nakit isterseniz eft veya havale ile yapabiliriz. Bizi istediğiniz zaman arayabilir, sosyal medya hesaplarımızı da takip edebilirsiniz.

İkinci El Krallığı olarak Diyarbakır'da 21 yılı aşkın tecrübemizle güven temeline dayalı olarak; 2. el ev eşyası, otel malzemeleri alım satımı, restoran, cafe ve lokanta malzemeleri alım satımı, ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları, 2. el büro ofis mobilyaları, spot eşya alım satımı hizmeti vermekteyiz. 3500’ün üzerinde müşterimiz ile ve aynı sektörde faaliyet gösteren iş ortaklarımız ile kurduğumuz iş birliklerinde en önem verdiğimiz müşteri memnuniyeti en büyük gurur kaynağımızdır.

> > > >
Bizi Arayın