BİZE SORUN
  • info@ikincielkralligi.com.tr
  • +90 543 854 50 21
  • +90 543 854 50 21

Ev Eşyası

Ev Eşyası

Ev Eşyası

Herkesin bütçesi farklı olsa da bir ev için gerekli olan temel Ev Eşyası aynıdır. Yine de her ev için gereken Ev Eşyası listelediğimiz içeriğimizi incelerken kendinizi bazı eşyaların o kadar da gerekli olmayabileceğini düşünürken bulabilirsiniz. Fakat ailenizle veya ev arkadaşınızla yaşarken önemini belki de fark etmediğiniz birçok Ev Eşyası bundan sonra hayatınızda kaplayacağı yerin oldukça büyük olacağı uyarısında bulunmadan geçmeyelim. Hem görünüm hem de işlev bakımından herkesin beklentisinden daha fazlasını sunan Ev Eşyası mobilyalar satan ikinci el mağaza markası olarak, Ev Eşyası arayanların en çok ihtiyaç duyacağı eşyaların başında mobilyaların geldiğini söyleyebiliriz. Ev Eşyası ev sahipleri ve iş yeri sahiplerinin beğenisine sunduğu sıralanan mobilyaların birçoğuna, oldukça uygun fiyatlara sahip olabilmeniz mümkün. Peki bir evin olmazsa olmazı mobilyalar hangileridir?
Koltuk takımı
Yemek odası takımı
Yatak odası takımı
Orta sehpa
Zigon sehpa
TV ünitesi
Kitaplık
Mutfak masası
Mutfak sandalyeleri
Vestiyer
Yukarıda sıralanan mobilya ürünlerini seçerken,   Ev Eşyası yerleşecek kiraladığınız veya satın aldığınız evin ölçülerini dikkate almanızı tavsiye ederiz. Hatta mobilya alışverişi yaparken mağaza görevlileri ile evinizin ölçülerini paylaşmanız yararınıza olacaktır. Aksi halde satın aldığınız  ikinci el eşyalar evinize sığmayabilir veya boş alanlar kalmasına yol açabilir. Ev Eşyası bu gibi durumlar yaşanmaması için ücretsiz teknik destek alıp Ev Eşyası konusunda tekink olarak yardımlarımızı görebilirsiniz. Böylece evinize en çok yakışacak köşe takımlarını veya koltuk takımlarını seçebilir, kıyafetlerinizi yatak odanızda en iyi şekilde ağırlayacak dolaplara kolayca karar verebilirsiniz. 2. Beyaz Eşya Yan yana buzdolabı ürünlerinin sırlandığı bir beyaz eşya mağazası mobilyalar kadar kritik önem taşıyan bir diğer eşya grubu ise beyaz eşyalar. Ev Eşyası bir önceki maddede belirttiğimiz gibi beyaz eşyaları seçerken de evinizin ölçülerini dikkate almanızda fayda var. Bu sayede satın aldığınız eşya evinize geldikten sonra kötü sürprizlerle karşılaşma olasılığınızı sıfıra indirme fırsatı bulabilirsiniz. Ev Eşyası ise şu şekilde sıralamak mümkün:
Buzdolabı
Çamaşır makinesi
Çamaşır kurutma makinesi
Bulaşık makinesi
Fırın
Ocak
Mikrodalga fırın
Davlumbaz
Klima

İkinci El Krallığı olarak Diyarbakır'da 21 yılı aşkın tecrübemizle güven temeline dayalı olarak; 2. el ev eşyası, otel malzemeleri alım satımı, restoran, cafe ve lokanta malzemeleri alım satımı, ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları, 2. el büro ofis mobilyaları, spot eşya alım satımı hizmeti vermekteyiz. 3500’ün üzerinde müşterimiz ile ve aynı sektörde faaliyet gösteren iş ortaklarımız ile kurduğumuz iş birliklerinde en önem verdiğimiz müşteri memnuniyeti en büyük gurur kaynağımızdır.

> > > >
Bizi Arayın