BİZE SORUN
  • info@ikincielkralligi.com.tr
  • +90 543 854 50 21
  • +90 543 854 50 21

Evkur

Evkur

Evkur

Tüm İkinci El Eşya İhtiyaçları İçin Yeni bir ev kurmaya karar vermiş bir kişinin ilk yapacağı iş, evi için gerekli olan eşyaları  Evkur  mağazasından satın almak olmakta ve bu iş birçok kez, maddi açıdan büyük bir sıkıntı çekenlerin ilk tercihidir. Özellikle kişinin maddi durumu yerinde değil ve bütün ev eşyalarını bir anda sıfır olarak satın alamayacak düzeyde ise kişinin ev eşyası alımı için farklı alternatifleri tercih ederek Evkur mağazasında bulunan ve evlerde bulunması şart olan en gerekli eşyaları ve mobilyaları en ucuz şekilde temin edebilmek olmaktadır.

Maddi durumu yerinde olmayan ya evine ucuz bir şekilde eşya temin etme zorunluluğu olan kişilerin, ihtiyaç olan bu ürünlerin sıfır modellerini değil de ikinci el modellerini Evkur spot firmalarından tercih etmeleri tavsiye edilmektedir. Bu sayede hem ev için ihtiyaç karşılanmış olacak ham da ekonomik açıdan çok daha uygun olan bir alışveriş yapılmış olacaktır. Evkur  mağazalarında ikinci el eşyaların büyük bir çoğunluğu çok az kullanılmış ve henüz yıpranmamış eşyalar olmaktadır. Böylece bir ürünü yenisine en yakın şekilde, kullanış açısından zorluk çıkarmayacak biçim de ve çok daha uygun fiyatla Evkur ‘den ile satın alabilmek mümkündür.

Kısa süreliğine eve çıkmış olan öğrencilerin, yeni ve sıfır olan bir mobilyayı satın almaları oldukça mantıksız olduğundan, henüz kullanılabilir durumda olan bir mobilyanın sıfırından çok daha ucuz bir fiyat ile  Evkur mağazasından satın alınması ve üstelik de uygun fiyatlı alışveriş sayesinde kapıya kadar getirilmesiyle alışveriş tamamlanmış olmaktadır.

Evkur halkımıza en kaliteli İkinci el eşya ve ikinci el mobilya alımı konusunda yardımcı olmaktadır. İkinci el eşyalarınızı satmak istediğinizde sizlere bir telefon mesafesinde olan Evkur  firmamızı aradığınız anda isterseniz evinize isterseniz de iş yerinize çağırabilir ve ticaret yapabilirsiniz. Kullanılmış eşya alımı kadar satımı da tecrübe gerektirdiğinden sektörün en eski firmaları arasında olan tecrübeli personelimiz ile sizlere Evkur  olarakdoğru alışverişi yapma garantisi veriyoruz.
 

İkinci El Krallığı olarak Diyarbakır'da 21 yılı aşkın tecrübemizle güven temeline dayalı olarak; 2. el ev eşyası, otel malzemeleri alım satımı, restoran, cafe ve lokanta malzemeleri alım satımı, ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları, 2. el büro ofis mobilyaları, spot eşya alım satımı hizmeti vermekteyiz. 3500’ün üzerinde müşterimiz ile ve aynı sektörde faaliyet gösteren iş ortaklarımız ile kurduğumuz iş birliklerinde en önem verdiğimiz müşteri memnuniyeti en büyük gurur kaynağımızdır.

> > > >
Bizi Arayın