BİZE SORUN
  • info@ikincielkralligi.com.tr
  • +90 543 854 50 21
  • +90 543 854 50 21

Yurt Malzeme Alım Satımı

Yurt Malzeme Alım Satımı

Yurt Malzeme Alım Satımı

Yurt işletmesi içinde bulunan tüm eşyaları, mobilya beyaz eşya elektronik yatak kilim klima, kısacası komple yurt eşyası alanlar olarak sizler tüm yurt eşyalarınızı nakit olarak Yurt Malzeme Alım Satımı imkanı sunuyoruz.

Öğrenci yurtlarında, pansiyonlarda 2.el durumuna gelmiş olan tüm eşyalarınızı satmak için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. 2. El yurt eşyası alanlar içinde size en iyi hızlı ve güvenli hizmeti sunmak için buradayız.

Öğrenci Pansiyonu gibi işletmelere ait ikinci el mobilyaları, odalarda bulunan elektronik eşyaları, tv ve klimaları, mutfak araç gereçlerini ve diğer tüm 2.el otel eşyalarınızı Yurt Malzeme Alım Satımı ticaretiyle nakit alıyoruz.

Birçok öğrenci yurdu eşyasının sıfır fiyatlarının çok pahalı olması ve alım güçlerinin de düşük olması sonucunu doğurmaktadır. Yurt Malzeme Alım Satımı yurt için ikinci el spot eşya alan ki yerler için ikinci el eşya alımları gelişen pazarda arz yaratmak için önem taşımaktadır. Bu açıdan düşünüldüğünde kullanmadan bir köşeye attığınız her türlü buzdolabı, çamaşır makinesi ve mobilyalarınız için alıcı bulmanız oldukça kolaydır.

Yurt Malzeme Alım Satımı İkinci El Öğrenci Eşyası Alanlar, İkinci El Yurt Eşyası Alanlar gibi tüm 2.el ve spot bekar eşya yurt mobilyası satmak istediğiniz anda size en iyi fiyat garantisi ile hizmet verecek en tecrübeli firmasıyız.

Komple Yurt Malzemesi Alanlar olarak bize sizde Yurt eşyası satmak istiyorsanız ister parça parça isterseniz komple yurt eşyalarınızı hemen telefon numaramızdan whatsapp ile resimlerini göndererek anında en doğru fiyatı alın. Yurt Malzeme Alım Satımı olarak sadece yurt eşya ve malzemeleri değil 2.el ev mobilya ve eşyaları mobilya ve malzemeleri içinde bizi arayabilir ve tabiki 2.el eşya alanlar olarak ev eşya mobilya ve beyaz eşyalar içinde fiyat alabilirsiniz.

2.El eşya alım ve satımında en uzman firması olarak Spot Öğrenci Yutrlarında bulunan mpbilyaların ve eiğer tüm malzemelerin de alımında da en iyi fiyatı vermek için hazır beklemektedir. Yurt Malzeme Alım Satımı firmamız Öğrenci Yurtlarında bulunan 2.El mobilyalar 2.El beyaz eşyalar 2.El televizyon 2.El çamaşır 2.El bulaşık makineleri 2.El masa 2.El sandalye takımları 2.El Bilgisayarlar 2.El yemekhane malzemeleri gibi eşyaları satmak istediğinizde hemen telefon numaramız ile 2.el yurt malzemesi alanlar ve yurt mobilyası alanlar olarak size hizmet vermeye hazırız.

İkinci El Krallığı olarak Diyarbakır'da 21 yılı aşkın tecrübemizle güven temeline dayalı olarak; 2. el ev eşyası, otel malzemeleri alım satımı, restoran, cafe ve lokanta malzemeleri alım satımı, ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları, 2. el büro ofis mobilyaları, spot eşya alım satımı hizmeti vermekteyiz. 3500’ün üzerinde müşterimiz ile ve aynı sektörde faaliyet gösteren iş ortaklarımız ile kurduğumuz iş birliklerinde en önem verdiğimiz müşteri memnuniyeti en büyük gurur kaynağımızdır.

> > > >
Bizi Arayın