BİZE SORUN
  • info@ikincielkralligi.com.tr
  • +90 543 854 50 21
  • +90 543 854 50 21

Evkurdan

Evkurdan

Evkurdan

Evkurdan İkinci el eşya alım satım komple ev eşyası alım satım , mobilya alım satım yeri beyaz eşya alım satım ikinci el eşyalarınızı aynı gün içinde ve en yüksek değerlerde alıp nakliyesini hemen yapıyoruz Nakit ödeme ile eşyalarınız hemen alınır. ikinci el eşya alım satım yerin ikinci el eşya Spot ikinci el eşya alanlar Spot ikinci el Eşya Alım Satım Mağazası Komple Ev eşyası ikinci el olarak alınır satılır, Mutfak aletleri kullanılır durumu olmayan eşyaların alımı ve satışı yoktur. Küçük ev Aletleri Alım ve satışı yapılmamaktadır.

İKİNCİ EL KOMPLE MOBİLYA Evkurdan Komple ikinci el (2. EL) mobilyalarınızı değerinde ve nakit ödeme ile alıyoruz. Evkurdan İkinci el beyaz eşya alanlar Spot ikinci el Eşya Alım Satım Mağazası Komple Ev eşyası ikinci el olarak alınır satılır, Mutfak aletleri kullanılır durumu olmayan eşyaların alımı ve satışı yoktur. Küçük ev Aletleri Alım ve satışı yapılmamaktadır.

Evkurdan güvencesi ile ikinci el 2. El (ikinci el ) yatak odası takımları alım satım yeri . İkinci el (2. El ) oturma grupları koltuk takımları koltuklar çekyatlar alım satım yeri

İKİNCİ EL YEMEK ODASI TAKIMLARI

2.El (ikinci el ) yemek odası takımları ikinci el yemek masası ve sandalyelerinizi alıyoruz.İkinci El (2,el) ev eşyalarınızı hızlı hareket etmek için whatsapp hattımız üzerinden detaylı resimlerini bize ulaştırıyorsunuz incelemelr sonucunda ürünlerin bizim satın alacağımımız ikinci el eşya kategorisinde olup olmadığını detaylandırıyoruz. ve hemen tarafınıza bilgi veriyoruz. ikinci el eşya alım nakit ödeme Eşyalarınıza yerinde ve nakit ödeme ile alıyoruz. Evkurdan Aynı gün nakliye hizmeti Eşyalarınızı alım kararı ile birlikte saha ekiplerini hemen yönlendirip eşyaları alıyoruz

İkinci El Eşya alım da dikkat edilecekler

Tüm detaylar hakkında bilgi almak için gerek whatsapp hattımızı gerekse çağrı merkezimizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

İkinci el Komple Eşya değerinde Alım

Ev eşyalarınıza ikinci el değeri değil, değeri neyse en yüksek teklifleri veriyoruz

İkinci El Krallığı olarak Diyarbakır'da 21 yılı aşkın tecrübemizle güven temeline dayalı olarak; 2. el ev eşyası, otel malzemeleri alım satımı, restoran, cafe ve lokanta malzemeleri alım satımı, ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları, 2. el büro ofis mobilyaları, spot eşya alım satımı hizmeti vermekteyiz. 3500’ün üzerinde müşterimiz ile ve aynı sektörde faaliyet gösteren iş ortaklarımız ile kurduğumuz iş birliklerinde en önem verdiğimiz müşteri memnuniyeti en büyük gurur kaynağımızdır.

> > > >
Bizi Arayın