BİZE SORUN
  • info@ikincielkralligi.com.tr
  • +90 543 854 50 21
  • +90 543 854 50 21

İkinci El Koltuk Alan Yerler

İkinci El Koltuk Alan Yerler

İkinci El Koltuk Alan Yerler

İkinci El Koltuk Alan Yerler olarak biz ve geniş çaplı personellerimiz ekip ruhundan çok iyi anlıyoruz. Biz yalnızca ikinci el alan satan bir mağaza değiliz. Biz evinizin her türlü ihtiyacıyız. Öncelik olarak bütün ürünleri dikkatli ve titiz şekilde bulunduğu yerden özenle alan ekibimiz var. Bununla birlikte bu ikinci el eşyalarımızın onarımını, bakımını, temizliği yapan bir ekibimiz daha var. Ürünleri mağazamıza taşıyan ve burada müşterilerimizle yakından ilgilenen satış ekibimiz var. Ve bunu sosyal medyadan da sürdüren ayrıca bir sosyal medya ekibimiz de mevcut. Ki bu ekipler müşterilerimizle birebir ilgilenip, onları olabildiğince memnun etmek için en üst düzeyde çalışıyor.

İkinci El Koltuk Takımı Alan Yerler

İkinci El Koltuk Alan Yerler ile birlikte bu ekibin ürünlerimizi sosyal medyada yayınlayan, müşterilerimizle birebir ilgilenen çalışanlarımız var. İş bunla kalmıyor ve ürün alım satımlarda ürünleri değerlendiren, taşıyan ve evlere hizmete giden ekibimiz var. Ve bunlar için özel araçlarımız, süreçlerimiz, taşıyıcılarımız da ekibin bir parçasıdır.

İkinci El Koltuk Takımı Alım Satım

İkinci El Koltuk Alan Yerler firmamız alım satım olarak Evinizdeki kullanmadığınız koltuk takımlarınızı değerini alıyoruz.  Ve bunu sizi Hiç yormadan yapıyoruz. Sıkıldım ürünün fotoğrafını bize WhatsApp’tan fotoğrafını atın. Biz İkinci el koltuk takımı alan yerler olarak o ürünle yakından ilgilenir ve değerine sizden alırız. Aynı şekilde biz ikinci el koltuk takımı alan yerler olarak evimizdeki kalitenin ve güzelliğin adresiyiz.

İkinci El Koltuk Alan Yerler ekibimiz sizin için en iyi mobilya, beyaz eşya, koltuk takımlarına geçip mağazamıza veya sosyal medyamız da siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. İsterseniz evinizde analiz yapıp evimize en uygun en şık duracak evinizi Ferah ve geniş gösterecek ürünü size seçiyoruz. Hatta önünüze bir seçenek değil üç dört tane seçenek sunuyor. Siz bu ürünlerimiz ya da diğer ürünlerimizi arasından En beğendiğiniz ürünü bize söylüyorsunuz. İkinci El Koltuk Alan Yerler olarak biz size fiyat konusunda yardımcı olup ürünleri evinize kadar getiriyoruz.

İkinci El Krallığı olarak Diyarbakır'da 21 yılı aşkın tecrübemizle güven temeline dayalı olarak; 2. el ev eşyası, otel malzemeleri alım satımı, restoran, cafe ve lokanta malzemeleri alım satımı, ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları, 2. el büro ofis mobilyaları, spot eşya alım satımı hizmeti vermekteyiz. 3500’ün üzerinde müşterimiz ile ve aynı sektörde faaliyet gösteren iş ortaklarımız ile kurduğumuz iş birliklerinde en önem verdiğimiz müşteri memnuniyeti en büyük gurur kaynağımızdır.

> > > >
Bizi Arayın